تاریخچه و معرفی شرکت

نام تجاری پگاه
ماهیت شرکت
نوع سهامی سهامی خاص
سال تاسیس ۲۵/۰۳/۱۳۶۹
شماره ثبت ۴۰۶۸
زمینه فعالیت محصولات لبنی، تولید و فروش لبنیات
آدرس لرستان-خرم آباد-کیلومتر ۱۲ جاده خوزستان، جنب فرودگاه خرم آباد

شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان با بیش از ۳۰ سال تجربه در تولید وفرآوری محصولات لبنی ، یکی از بزرگترین واحد های لبنی کشور می باشد . این شرکت تحت عنوان کارخانه شیر پاستوریزه منطقه ای لرستان در زمینی به مساحت ۷۵۴۵۴ متر مربع با سرمایه گذاری بانک کشاورزی و صنعت و معدن در شهر خرم آباد در سال ۱۳۵۴تاسیس شد . عملیات ساختمانی در سال ۱۳۵۷ و عملیات نصب و راه اندازی تاسیسات ، ماشین آلات و تکنولوژی آن در سال ۱۳۶۹ آغاز و در تیر ماه ۱۳۶۹ مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است . شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان در ابتدا با ظرفیت اسمی ۷۵ تن تولید فعالیت خود را آغاز نمود ، که با خرید و نصب پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی تولید و بسته بندی همچون تکنولوژی تولید و بسته بندی پنیر UF و محصولات پاستوریزه و استریلیزه ومحصولات پودری به ظرفیت اسمی ۳۵۰ تن در روز و با ترکیب نیروی انسانی متخصص و ماهر و کارگران سخت کوش و کاردان به فعالیت خود ادامه میدهد . این شرکت دارای چندین نشان استاندارد و پروانه ساخت برای محصولات تولیدی است و همچنین دارای ۷گواهینامه بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت ، زیست محیطی و حفاظت ایمنی و بهداشت شغلی و سلامت محصول و … میباشد .
شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان با بهره گیری از دانش فنی وتخصصی نیروی انسانی متعهد ، خلاق وکارآمد وبهره برداری بهینه ومطلوب از پیشرفته ترین ماشین آلات وتکنولوژی بسته بندی ظرفیت فرآوری روزانه ۳۵۰ تن فرآورده های شیری را دارا می باشد و می تواند بیش از ۳۰ نوع محصول را در انواع بسته بندی با نام تجاری پگاه به بازارهای داخلی وخارجی عرضه می نماید. همانطوری که می دانیم مهمترین عامل موثر در کیفیت فرآورده های لبنی ، شیر خام می باشد که خوشبختانه این مهم در این شرکت در مطلوبترین شرایط ومطابق با شرایط حاکم بر استانداردهای بین المللی وملی می باشد وبرای اطمینان از استمرار کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته وکم نظیر در تحقق این امر نقش اساسی دارند به گونه ای که قبل از دریافت شیر خام مطابق نتایج حاصله ویژگی های شیمیایی ومیکروبی برای استاندارد بودن شیر محرز وآنگاه دریافت می گردد.
این شرکت در بحث تولید محصولات متنوع وانواع محصولات استریل وپاستوریزه و شیر خشک در جهت احترام به نظر مشتریان گرامی خود وصادرات محصولات به کشور عراق نیز توانسته گامهای مثبت و ارزنده ای بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =