شیوه مدیریت و عملکرد شرکت پگاه لرستان در سال۹۸ باید الگوی باشد برای دیگر واحد های تولیدی:

⚠️شیوه مدیریت و عملکرد شرکت پگاه لرستان در سال۹۸ باید الگوی باشد برای دیگر واحد های تولیدی:
صبح امروز مورخ ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۹
هیئتی متشکل از ، معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری، ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان، مدیرکل دامپزشکی استان و معاونت امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان ، پس از نشستی با مدیران شرکت شیر پگاه لرستان از خطوط تولید این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پگاه لرستان:
در ابتدای نشست مدیرعامل شرکت پگاه با گزارش عملکرد سال ۹۸ و اعلام دستاوردها و موفقیت های کسب شده ، به ارائه برنامه های خود در جهت پیشبرد اهداف شرکت در سال جدید پرداخت.
✅چکیده ای از سخنان معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان
دکتر عبدالهی:
تقدیر و تشکر میکنم از جناب مهندس بهرامی و همکارانشون که در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی را داشتند و موفقیت های خوبی کسب کردند.
برنامه ارائه شده از طرف مدیرعامل پگاه لرستان برای سال جدید نشان دهنده انگیزه و توان واقعی این مجموعه در عملیاتی کردن شعار جهش تولید است.
◀️دیگر واحدهای تولیدی با الگو قرار دادن پگاه لرستان ، باید بدانند جهش تولید فقط با گفتن و کار تئوری انجام شدنی نیست ، باید به صورت عملی و با برنامه ریزی هدفمند و دارای زمان بندی مشخص این مهم امکان پذیر است. که گزارش مدیرعامل پگاه لرستان کاملا این خصوصیات را دارد و ما هم چنین واحدهایی که توانایی عملیاتی کردن جهش تولید را دارن حمایت خواهیم کرد.
◀️آقای بهرامی از مدیران توانمند استان هستند که عملکرد خوبی در سال ۹۸داشتند و البته ما انتظار داریم این عملکرد در سال جدید ادامه داشته و حتی بهتر از قبل باشد و بتوانند در زمینه تنوع محصول و صادرات عملکرد خوبی داشته باشند.
البته در سال های اخیر تنوع محصول پگاه بسیار عالی بوده و هرچند وقت یکبار شاهد محصول جدیدی از پگاه هستیم.
◀️در خصوص مقابله با لبنیاتی های سنتی که بسیار رواج پیداکرده اند و چه از نظر بهداشتی و چه از نظر قیمت گذاری کنترل آنها سخت شده باید هم کار فرهنگی کرد و هم در مواردی برخورد قانونی داشت.
◀️باید مردم جامعه را از مضرات استفاده از لبنیات تولید شده به روش سنتی آگاه کرد.

✅چکیده ای از سخنان ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان
دکتر صفی خانی:
◀️در سال جهش تولید قطعا رویکرد ما بیش از پیش تولیدی خواهد بود.
عملکرد عالی مهندس بهرامی در سال گذشته که با تولیدات جدید و درنتیجه ایجاد فضای جدید در بازارهای جدید و همچنین با بهره گیری از مدیریت ریسکی مالی و اقتصادی توانست جایگاه شرکت را ارتقا دهد.
◀️در سال ۹۸ شک های زیادی از قبیل تحریم ها، سیل و بیماری کرونا، بدنه اقتصاد استان را هدف قرار دادکه خوشبختانه پگاه لرستان توانست این مشکلات را به خوبی مدیرت کند.
◀️شرکت پگاه لرستان یکی از شرکت های مد نظر ما می باشد که دارای ظرفیت های جهش تولید است. با حمایت جدی و کمک در زمینه تهیه مواد اولیه می تواند در خصوص ایجاد تنوع محصول و افزایش صادرات موفقیت های چشمگیری را کسب کند.
✅در خلال جلسه به حضور همیشگی شرکت پگاه لرستان در انجام وظایف اجتماعی اشاره شد و خاطرنشان گردید که در سال گذشته با اینکه خود شرکت سیل زده بود اما با ارسال بسته های مواد غذایی ،شیرخشک نوزاد و…به مدد هم استانیان سیل زده شتافت و در حال حاضر هم با اهدای شیر و لبنیات به نیروهای جهادی و بسیجی فعال در امر مبارز با ویروس کرونا به وظیفه اجتماعی خود عمل میکند . این شرکت برای اهدای لبنیات به کادر درمانی استان اعلام آمادگی کرده است.

روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =