یادداشت مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران به مناسبت روز کارگر

یادداشت مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران به مناسبت روز کارگر
🔵 تکریم واقعی کارگران؛ از معیشت تا سربلندی

کسی که برای تأمین معاش خانواده‌اش تلاش کند مانند رزمنده‌ در راه خداست/ امام صادق (ع)

🔸در توصیف جایگاه کارگران چه وصفی بهتر از آن وقتی که اهمیت و جایگاه کار و کارگر همواره مورد توجه خداوند در آیات قرآن و پیامبر (ص) و ائمه اطهار(ع) قرار داشته است.
اکنون که در هفته کارگر قرار داریم، تقارن این هفته با شروع ماه مبارک رمضان را گرامی داشته و این رویداد مهم را به همه کارگران و تلاشگران عرصه تولید، به خصوص کارگران عزیز و پر تلاش صنایع شیرایران«پگاه»، این همکاران بی ادعایم، تبریک عرض می نمایم.

🔹همانطور که می‌دانید، مقام معظم رهبری امسال را با عنوان سال«جهش تولید» نام گذاری فرمودند تا بار دیگر توجه ویژه ای به کار و کارگران و اهمیت خاص و کارساز، تلاش موثر آنها در قوی شدن کشور مشخص و مد نظر قرار گیرد. چرا که ایشان، کارگر را ستون فقرات اقتصاد و تولید دانسته و بر این باورند که برای داشتن اقتصاد «پیشرفته و مستقل» و رونق اقتصادی باید علاوه بر مدیریت اصولی، دقیق و کلان نگر به قشر کارگر اهمیت فراوان داد .
شرکت صنایع شیرایران«پگاه» بر همین مبنا و با اتکا به دانش فنی و توان متخصصان گرامی و تلاش کارگران عزیز، بر این باور است که یکی از الزامات اساسی در پیشبرد اهداف توسعه ملی و قوی شدن کشور، تکریم کارگران و ایجاد احساس سربلندی و تعلق خاطر در ایشان و همچنین تامین رفاه کارگران و رسیدگی به امور معیشت کارگران سخت کوش است.

🔸سخن از سخت کوشی و تجربه و تلاش کارگران عزیزی است که یکی از موثرترین عوامل در توسعه و پیشرفت این صنعت به خصوص در این روزهای اوج و بالندگی و حرکت سریع رو به جلوی آن، هستند.کارگران عزیزی که نقش موثر و بی بدیلی که در ارتقای محصولات تولیدی با کیفیت و سلامت محور دارند و می توانند در همه ابعاد کمی و کیفی و تامین سلامت بیشتر برای مردم موثر باشند.

🔹 به خود می بالم و خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت صنایع شیرایران«پگاه»، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ ایران زمین، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا زمینه توسعه و پایداری کشور عزیزمان میسر شود.
بر خود فرض می دانم؛ فارغ از هر گونه شعار و تعارف، سپاسگزار زحمات همه همکاران خوب و پرتلاشم در جای جای این صنعت باشم و دست یکایک همکاران ارجمندم را به مهر بفشارم و ببوسم.
عبدالله قدوسی- مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران«پگاه»
📎مشروح یادداشت در لینک زیر:
https://bit.ly/2zrtsdB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =