بازدید ریاست سازمان ملی استاندارد ایران از شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان

◀️ سرکار خانم مهندس پیروز بخت به همراه هیئتی متشکل از:
مدیران کل استاندارد استان های، کردستان، ایلام، همدان ولرستان از خطوط تولید و آزمایشگاه شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان بازدید به عمل آوردند.
◀️ ایشان پس از بازدید در نشستی با مدیر عامل و مدیران شرکت پگاه از حضور در جمع کارکنان این واحد تولیدی ابراز خرسندی نمودند و دستاوردهای اخیر را به کارکنان و مهندس بهرامی مدیرعامل شرکت تبریک گفتند و برای این مجموعه آرزوی موفقیت کردند.

◀️ وی در پاسخ به مسائل و دغدغه های تولید کنندگان که از طرف مهندس بهرامی مطرح شده بود پرداختند و با اشاره به اینکه ماست بندی های سنتی یکی از دغدغه های این سازمان هم هست افزودند:

مادر سازمان ملی استاندارد بحث زنجیره غذایی، اصالت غذا، یکپارچگی غذا و ایمنی آن را در دستور کار خود قرارداده ایم و از طرفی با تغییر در رویکردهای سنتی سازمان به روش های نوین و تلاش برای ایجاد هم افزایی بین دستگاه ها بخصوص وزارت بهداشت، می کوشیم که بخشی از مشکلات و موانع تولید که مربوط به این سازمان می باشد را مرتفع کنیم.
ایشان گفتند: من فکر میکنم در این باره به نقاط خوبی هم برای تولیدکنندگان صنعتی و هم سنتی برسیم. البته راه رسیدن به این مهم را دشوار ولی دست یافتنی می دانیم