شیوه مدیریت و عملکرد شرکت پگاه لرستان در سال۹۸ باید الگوی باشد برای دیگر واحد های تولیدی:

⚠️شیوه مدیریت و عملکرد شرکت پگاه لرستان در سال۹۸ باید الگوی باشد برای دیگر واحد های تولیدی:
صبح امروز مورخ ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۹
هیئتی متشکل از ، معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری، ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان، مدیرکل دامپزشکی استان و معاونت امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان ، پس از نشستی با مدیران شرکت شیر پگاه لرستان از خطوط تولید این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پگاه لرستان:
در ابتدای نشست مدیرعامل شرکت پگاه با گزارش عملکرد سال ۹۸ و اعلام دستاوردها و موفقیت های کسب شده ، به ارائه برنامه های خود در جهت پیشبرد اهداف شرکت در سال جدید پرداخت.
✅چکیده ای از سخنان معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان
دکتر عبدالهی:
تقدیر و تشکر میکنم از جناب مهندس بهرامی و همکارانشون که در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی را داشتند و موفقیت های خوبی کسب کردند.
برنامه ارائه شده از طرف مدیرعامل پگاه لرستان برای سال جدید نشان دهنده انگیزه و توان واقعی این مجموعه در عملیاتی کردن شعار جهش تولید است.
◀️دیگر واحدهای تولیدی با الگو قرار دادن پگاه لرستان ، باید بدانند جهش تولید فقط با گفتن و کار تئوری انجام شدنی نیست ، باید به صورت عملی و با برنامه ریزی هدفمند و دارای زمان بندی مشخص این مهم امکان پذیر است. که گزارش مدیرعامل پگاه لرستان کاملا این خصوصیات را دارد و ما هم چنین واحدهایی که توانایی عملیاتی کردن جهش تولید را دارن حمایت خواهیم کرد.
◀️آقای بهرامی از مدیران توانمند استان هستند که عملکرد خوبی در سال ۹۸داشتند و البته ما انتظار داریم این عملکرد در سال جدید ادامه داشته و حتی بهتر از قبل باشد و بتوانند در زمینه تنوع محصول و صادرات عملکرد خوبی داشته باشند.
البته در سال های اخیر تنوع محصول پگاه بسیار عالی بوده و هرچند وقت یکبار شاهد محصول جدیدی از پگاه هستیم.
◀️در خصوص مقابله با لبنیاتی های سنتی که بسیار رواج پیداکرده اند و چه از نظر بهداشتی و چه از نظر قیمت گذاری کنترل آنها سخت شده باید هم کار فرهنگی کرد و هم در مواردی برخورد قانونی داشت.
◀️باید مردم جامعه را از مضرات استفاده از لبنیات تولید شده به روش سنتی آگاه کرد.

✅چکیده ای از سخنان ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان
دکتر صفی خانی:
◀️در سال جهش تولید قطعا رویکرد ما بیش از پیش تولیدی خواهد بود.
عملکرد عالی مهندس بهرامی در سال گذشته که با تولیدات جدید و درنتیجه ایجاد فضای جدید در بازارهای جدید و همچنین با بهره گیری از مدیریت ریسکی مالی و اقتصادی توانست جایگاه شرکت را ارتقا دهد.
◀️در سال ۹۸ شک های زیادی از قبیل تحریم ها، سیل و بیماری کرونا، بدنه اقتصاد استان را هدف قرار دادکه خوشبختانه پگاه لرستان توانست این مشکلات را به خوبی مدیرت کند.
◀️شرکت پگاه لرستان یکی از شرکت های مد نظر ما می باشد که دارای ظرفیت های جهش تولید است. با حمایت جدی و کمک در زمینه تهیه مواد اولیه می تواند در خصوص ایجاد تنوع محصول و افزایش صادرات موفقیت های چشمگیری را کسب کند.
✅در خلال جلسه به حضور همیشگی شرکت پگاه لرستان در انجام وظایف اجتماعی اشاره شد و خاطرنشان گردید که در سال گذشته با اینکه خود شرکت سیل زده بود اما با ارسال بسته های مواد غذایی ،شیرخشک نوزاد و…به مدد هم استانیان سیل زده شتافت و در حال حاضر هم با اهدای شیر و لبنیات به نیروهای جهادی و بسیجی فعال در امر مبارز با ویروس کرونا به وظیفه اجتماعی خود عمل میکند . این شرکت برای اهدای لبنیات به کادر درمانی استان اعلام آمادگی کرده است.

روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان